Tüm Saç Renkleri

Bal Köpüğü Saç Rengi

Sevdiklerinizle Paylaşın

Sizlerle bugün kendi saç rengimi paylaşmak istiyorum ve tabiki kendi resmimle birlikte 🙂 koyu renk saçlardan sıkılanlar ve değişik bir renge boyatmayı düşünenler için önerebileceğim bir saç rengi bu.Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi açık renk saçlar çoğunuzun istediği ancak cesaret edemediği bir renk olabilir.Saçları yıpratmadan boyatmak tabiki imkansız ancak bunu en aza indirgeyebiliriz.Sürekli bakım yaptığınız ve kırıklarını aldırdığınız saçlarınınz boyama esnasında daha az zarar görür. Konumuza dönecek olursak bal köpüğü saç rengini evde kendi yöntemlerinizle elde etmek istiyorsanız eğer asla bal köpüğü rengi bir saç  boyası alamamalısınız.Elde edeceğiniz sonuç turuncu olacaktır çünkü kahverengi bir saça sahipseniz eğer küllü tonlarda en açık sarı bir boyayla saçlarınızı boyarsanız bu rengi yakalama olasılığınız artacaktır.Saçlarınız siyahsa asla evde denemeyiniz çünkü ancak bir kaç boyamayla bu renge yaklaşabilirsiniz bu da saçınıza zarar veriri ve istediğiniz sonuca ulaşamayabilirsiniz..Size bir tavsiye sıcak tonlarda saçları yine sıcak tonlarda açık renklerle boyadığınız takdirde turunculuk ya da kızıllık oluşabilir.Bunu yok etmek içinde küllü tonlrada bir boya ile boyamanız bunu kesinlikle azaltacaktır.
bal_balkopugu_sac_renkleri


 

Naz Kaya

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;
Naz Kaya
Mezuniyet Balo Abiye Gece Elbiseleri

44 thoughts on “Bal Köpüğü Saç Rengi

  1. Selamlar, saçlarımı omre yaptırmak istemekteyim saçlarım siyah 2 ton açık.
    Ben bal köpüğü düşünüyorum ama siz ne dersiniz. Sanırsam saçlarımı açmam gerekli boya için. ben hiç mi hiç anlamıyorum evde yapmayı düşünüyorum. yardım.

  2. selam, salarımın dipleri çikolata rengi ve uc kısımlarında sarı ombre mevcut. kuaförde yaptırmıştım ama ben sarı ombreyi sevmemeye başladım. bal köpüğü veya bir koyusu bir renk olsun istemekteyim. hangi boyayı kullanayım. lütfen yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir