Tüm Saç Renkleri

Zımbalı Ayakkabı Modelleri

Bu yıl neredeyse her yerde göreceğiniz zımba detayı en çok ayakkabılara yakıştırıyorum. Özellikle topuklu ayakkabı ve botlarda oldukça şık duran zımba detayı şıklığın yanında özgür bir imaj da çiziyor. Kotlarla, minilerle ve elbiselerle harika uyum sağlayan zımbalı ayakkabıları zımbalı çanta modelleri ile de kombine etmek mümkün.

zimbali-ayakkabi-modelleri zimbali-ayakkabi-modelleri1 zimbali-ayakkabi-modelleri2 zimbali-ayakkabi-modelleri3

zimbali-ayakkabi-modelleri4 zimbali-ayakkabi-modelleri5
zimbali-ayakkabi-modelleri6 zimbali-ayakkabi-modelleri7 zimbali-ayakkabi-modelleri8 zimbali-ayakkabi-modelleri9 zimbali-ayakkabi-modelleri10 zimbali-ayakkabi-modelleri11
zimbali-ayakkabi-modelleri12 zimbali-ayakkabi-modelleri13 zimbali-ayakkabi-modelleri14 zimbali-ayakkabi-modelleri15 zimbali-ayakkabi-modelleri16 zimbali-ayakkabi-modelleri17 zimbali-ayakkabi-modelleri18 zimbali-ayakkabi-modelleri19 zimbali-ayakkabi-modelleri20

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

1 Yorum

hepsi süper sezonun trendi

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et