Tüm Saç Renkleri

Detaylarıyla Yılan Burcu Özellikleri 29Kasım – 17Aralık

Sosyal medyada son zamanlarda sıkça konuşulan bir konu olan yılan burcu on üçüncü burç olarak hayatımıza girdi. 29 Kasım ve 17 Aralık tarihleri arasında doğan kişileri kapsayan yılan burcu, sessizliğin burcu olarak sınıflandırılmış.

Yılan Burcu Özellikleri

Hedefini çok iyi belirleyen ve hedefi uğrunda her şeyden vazgeçebilecek kişiler olarak görülmektedirler. Aynı zamanda bu burcu taşıyan kişiler, görünümleri ile kendilerine hayran bırakarak birçok kişinin dikkatini çekerler. Hayatı strateji üzerine kuran yılan burçlarının her bir adımı planlı olarak gerçekleşir. Bu burc, sevmeye ve sevilmeye oldukça önem verir ve bu sevgiyi tüm iliklerinde hissetmek ister.

Yılan Burcu Kadını

Bu burcun kadınları, burcunun tüm özelliklerini birebir taşımaktadır. Yılan burcu kadınları, giyimine ve cildine özen gösteren ve bu uğurda büyük masraflardan kaçınmayan kişilerdir. Çok tutkulu bir hayata sahip olan bu kadın aşkı da en zirvede yaşamak istemektedir. Bu sebeple de libidosu hep yüksektir. Bu burcum kadınları aynı zamanda sanata eğilim gösterirler. İçlerinde yaşadıkları duygu karmaşalarını dışa vurmak için resim ve heykel gibi güzel sanatlardan yardım alırlar. Güzelliği ile ön plana çıktığı için çok fazla talibi vardır. İçgüdüsel olarak kendine eş seçerken kendini en güvende hissettirecek erkeği seçmektedir.

Yılan Burcu Gerçekten Var Mı?

Astroloji ile ilgili bilinmesi gereken ilk şey, astrolojideki burçların temeli, dünyanın güneş etrafındaki hareketleridir. Burçlar ve aylar, gezegenlerin Zodyak kuşağında bulundukları açı ve konumlarına göre şekillenmektedirler. Bu burcun sosyal medyada ortaya çıkışı NASA’nın yakın zamanda yaptığı bir açıklama dayanıyor aslında.

detaylarıyla yılan burcu özellikleri  29kasım - 17aralık 1
@space.com

Bu açıklamada NASA, sadece “yılancı” adı verilen on üçüncü takımyıldızının varlığından bahsetmiştir. (1) Yapılan bu açıklamadan sonra bazı astrologlar bu yılan takımyıldızının aslında on üçüncü burcu oluşturduğu hakkında geri bildirimlerde bulundular. Fakat işin aslı öyle değil. Yukarda bahsedilmiş olduğu gibi astrolojide burçların temeli güneş ve gezegenlerin hareketine dayanıyor, takımyıldızlarının konumlarına göre değil. Bu nedenle yılancı takımyıldızı astrolojinin ilgilendiği asıl Zodyak kuşağının bir üyesi olmadığı için yılan burcu da yoktur.

3 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et