Tüm Saç Renkleri

Yengeç Burcu Dövme Modelleri

Ben yengeç burcu bir kadınım eğer dövmeleri ( tattoo) seviyorsanız yengeç burcu dövme modellerin’den birini de mutlaka vücudunuzun her hangi bir yerine yapmanız taraftarıyım.

Bunun hem simgesel bir anlamı hem de mistik bir anlamı olduğunu da düşünenlerdenim. Dövme yaparken simgenin minimalist dövme‘mi yoksa anlamını detayları ile belirleyeceğinize karar vermenizin önemli olduğunu düşüyorum. Bazıları zodyak’ın yengeç simgesi’ni dövme olarak tercih ederken bazıları yıldız haritasını vücuduna yaptırmayı tercih etmekte. Bazıları da bildiğini yengeç hayvanının sevimli çizimlerini vücuduna yaptırmayı tercih etmekte.

yengeç burcu dövme modelleri 3
El ve parmaklara yapılan dövmeler
i̇lham alabileceğiniz yengeç burcu dövme tasarımları
İlham alabileceğiniz yengeç burcu dövme tasarımları
bef75939464c3a062a1780ac3ea5f514

Yengeç burcu simgesi aşağıda gördüğünüz gibi farklı tasarılarda biçimlendirmeye oldukça açık. Ensenize bu şekilde harika bir dövme modeli uygulayabilirsiniz. ( bkz: Güzel 100 Bayan Enseye Dövme /Tattoo Modelleri )

yengeç burcu dövme modelleri 4
Parmaklara yapılan dövmeler de özellikle kadınlar için beğeni topluyor
yengeç burcu dövme modelleri 5
Ay yengeç burcu için çok önemlidir. Güzel bir çalışma Kaynak: @victoriarosetattoo

Yada ayak – bacak ve özellikle ayak bileklerinize dövme yaptırmak isterseniz bu şekilde küçük simgeler ile minimalist bir tattoo modeli de tercih edebilirsiniz.

0c25539de52c519348726b07e210a5e2

En popüler burç çizimi ve dövmelerin başında yıldız haritaları ve yıldızların burç konumları yer aldığını belirtelim. Aşağıda en çok beğeni alan yengeç burcu dövme modellerinden birinin de örneğini bu şekilde görebilirsiniz.

yengeç burcu dövme modelleri 6
1244f00e5f7cb5fd655e1c4e92305347
yengeç burcu dövme modelleri 7
yengeç burcu dövme modelleri 8
yengeç burcu dövme modelleri 9

İlham alabileceğiniz yengeç burcu dövmeleri: İnstagramda güncel fotoğraf ve çalışmaları #cancertattoo etiketi ile takip edebilirsiniz.

10 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et