Tüm Saç Renkleri

Yağız Can Konyalı Kötü Bir Dönemden Geçiyor

1 Haziran günü Arabasında uyuşturucu olduğu iddası ile göz altına alınan ve televizyon dünyasında dizilerdeki başarılı oyunculuğu ve yakışıklılığı ile dikkat çeken oldukça fazla genç kız hayranı bulunan oyuncunun zor günler geçirdiğini söyleyebiliriz.

 

Yağız Can Konyalı  Kimdir ?

mimar sinan tiyatro bölümü’nden 2014 senesinde mezun olan genç ve yetenekli oyuncu

öyle bir geçer zaman ki dizisinin üçüncü sezonunda osman’ın okul arkadaşı aydın’ı canlandırmıştır.

bizim hikaye dizisinde Ahmet karakterini canlandırmıştır.

Yağız Can Konyalı’nın içinde bulunduğu arabanın arka koltuğunda bulunan montun cebinden tütün ile karıştırılmış 19 gram uyuşturucu bulunduktan sonra ifadesi alınan oyuncu ifadesinde “Uyuşturucu olduğunuzu söylediğiniz şey bana ait değil”  demiştir. İfadesi alındıktan sonra serbest bırakılan oyuncunun arabada çıkan uyuşturucu miktarının az olması nedeni ile satmak amaçlı kullanılmadığı anlaşıldığı için göz altına alındıktan ve ifadesine başvurulduktan sonra serbest bırakılmıştır.

yağız can konyalı kötü bir dönemden geçiyor 1

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et