Tüm Saç Renkleri

Turuncu Saç Rengini Açmak

Saç Açma işleminde karşılaştığımız en büyük sorunların başında saçların turuncu ren tonlarında kalmasıdır. Sarıya boyasanız da turuncu-sarı bir renk ile kalırsınız.

Saçlarınızı bir daha açsanız hem açılması çok daha zor olacak hem de saçlarınız iyice yanacaktır. Peki bu çiğ sarıyı nasıl yok edip sarı turuncu rengi hafifletebiliriz?

Bunun bir kaç çözümü var.  Bunlardan en kısa vadeli çözümü sarı saçı hafifleten (turuncu – doreliklerini alan) Silver Şampuan Kullamak. ayrıntılı olarak konuda anlattım aslında etkisini ve kullanımını.

Burada bu durumla karşılaşan ve bu çözümü uygulayan kullanıcıların fotoğraflarını da ekliyorum ki örnek olsun.

Saçlarını çok açık sarıdan Platin rengine döndürmek isteyen bayanlar da rahatlıkla kullanabilir.

img_3659 img_3797turuncu-silver-loreal

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et