Tüm Saç Renkleri

Günlük Makyaj Nasıl Yapılır?

2013 yılında makyajda doğallık ve kusursuz görünüm ön planda.Kusursuz görünümden kasıt renk tonu eşitlenmiş bir yüz ve üzerine uygulanmış doğal ve sade bir makyaj.Özellikle günlük makyajlarda da doğallık çok önemlidir.Makyaj yaparken her zaman ilk yapmanız gereken cildinize uygun bir kapatıcı ile göz çevrenizi kapatmak yada aydınlatmak olmalıdır.Ardından dudak çevreniz de renk değişimi siz konusu ise o bölgeye de kapatıcı uygulanmalıdır.Daha sonra yumuşak kıllı bir allık fırçası ile transparan bir pudra uygulanmalı ve dağıtılarak doğal bir görünüm oluşturulmalıdır. Ardından far kullanıyorsanız mümkünse açık tonlar veya toprak tonlarında bir renk ile göz kapağınızın dış kısmından içeriye doğru dağıtarak ya da kirpik diplerinize koyu gri renk ile dumanlı bir görünüm vererek gerçekleştirebilirsiniz.Daha sonra eyeliner kullanıyorsanız sürülmeli ve rimelle göz makyajınızı tamamlamalısınız.

Göz kalemi tercih edecek olanlar yoğun ve koyu göz makyajının özellikle gündüzleri 2013 yılında son derece demode olduğunu bilmelidirler.

1e4022dcf1c20401a445c78e517711b80 80fd991fc7b1a914e1784510951fbfeb a52d4ca181f294c7a1a37cd117d0b359

 

 

 

 

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et