Tüm Saç Renkleri

Ten Rengine Göre Mücevher Seçimi

Bir kadının moda dünyasında her detay mutlaka birbiri ile bağlantılıdır. Takısı ile kıyafeti, saç şekli ile makyajı, kıyafeti ile saç şekli kısaca her detay birbiri ile uyum içerisinde ahenkle dans eder. Fakat özellikle taşıdığınız takıların kıyafetinizi en iyi şekilde tamamlaması için ten renginize en uygun takılar tercih etmeniz gerekir.

Kadınlar mücevher seçiminde vücut tipine, zevklerine, stillerine uygun olan modelleri tercih ederken artık bir de ten renklerine göre bu seçimleri yapmaya başladılar. Her ten renginin kendine göre bir özelliği vardır. Örneğin beyaz tenlilere canlı renkler daha uygun olurken, buğday tenlilere daha soft tonlar uygun olmaktadır.

Peki ten renginize göre uygun olan mücevher/takı renkleri nelerdir?

Buğday ya da esmer ten rengine sahip iseniz rose altın takı modelleri veya beyaz altın pırlanta takılar tam size göre! Aşağıda örnek olması için yer verdiğimiz bileklik İnbebek’in Baget Taş Bileklik Rose ürünüdür.

Eğer kumral bir teniniz varsa yine aynı şekilde pırlanta beyaz takıları tercih edebilirsiniz. Renkli takılarda ise turuncu ve tonunu yansıtan taşlı mücevherler kullanabilirsiniz. Örnek olarak Kabile Desenli Bohem Bileklik tam size göre!

Şayet beyaz bir ten rengine sahipsem pırlanta sarı altın takıları tercih edebilirsiniz. Renkli takılarda ise safir, yakut, zümrüt, mercan ve mavi gibi her rengi kullanabilirsiniz. Aşağıdaki Semiramis Small Silver Zümrüt Taşlı Küpe tarzı renkler ten renginize uyum sağlayacaktır.

 

Takının yakışmayacağı bir kadın yoktur. Yalnızca doğru yerde doğru takı tercihi yapılmalıdır. Bu konuda İnbebek gibi ünlü markalardan fikir alabilir; güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

ten rengine göre mücevher seçimi 1 ten rengine göre mücevher seçimi 2 ten rengine göre mücevher seçimi 3

 

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et