Tüm Saç Renkleri

Ten Rengi Ruj

Kusursuz bir makyajın temel taşlarından biri hiç kuşkusuz rujdur. Seçtiğiniz rujun tonu, mat veya parlak olması makyajınızı genel anlamda etkilemektedir. Abartılı olsun olmasın göz makyajınızı tamamlayabileceğiniz kurtarıcı ruj renklerinden biri ve son birkaç yılın trendi; ten rengi rujlar! Kimi zaman koyu renkli, dikkat çekici göz makyajınızı bu görünmez tonla dengeleyebilir, kimi zaman da günlük makyajınızı bu seçimle tamamlayabilirsiniz. Parlak ten rengi rujlarla daha romantik bir hava estirirken, mat ten rengi tonlar ile daha çekici görünebilirsiniz. Bu tonda rujların bir artısı da dolgun dudakları daha fazla ortaya çıkarmak ve ince dudaklara dolgunluk katmaktır!

ten rengı ruj9ten rengı ruj10ten-rengi-ruj (1)ten rengı ruj12

ten rengı ruj2ten rengı ruj1
ten rengı ruj8ten rengı ruj7ten rengı ruj5ten rengı ruj11ten rengı ruj4

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Ayça özellikle Kadınlar için cilt bakımı, güzellik ile ilgili konularda yazmayı seviyor. Bakımlı Kadında var olan yazılarının güncel ve araştırılan konular olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et