Tüm Saç Renkleri

Tayt Kazak Kombinleri için 27 Farklı Önerileri

Kazak ve tayt şüphesiz her kadının severek kullandığı bir kombindir. Pratik ve aynı zamanda şık bir görünüm sağlanabilecek tayt kazak ikilisi günlük yaşamınızın her alanında tercih edebileceğiz iki kıyafettir. Kazak ve tayt kombinlerinde birçok farklı renk kullanılabilir.

Hangi Renkler Seçilir?

Taytın siyah olacağı kombinler için kazak seçimi oldukça kolay olacaktır. Çünkü siyah taytın üzerine tüm renk kazaklar yakışır. Ancak eğer renkli taytlar kullanacaksanız renklerin uyumunu göz önünde bulundurulmalısınız.

Kimi zaman aynı rengin iki ya da uç tonunu kullanmak güzel bir kombin sağlayabilir. Kimi zamansa mavi ve kırmızı gibi zıt renklerle şık bir kombin elde edebilirsiniz. Örneğin kahverengi, krem rengi, turuncu, sarı ve kiremit gibi renklerin çeşitli tonlarını bir arada kullanmak iyi bir fikir olabilir.

Kimlere Yakışır?

Taytın yalnızca ince kadınlar için uygun olduğuna dair yanlış bir görüş vardır. Aslında tayt aynı zamanda iyi bir toparlayıcıdır. Bu nedenle birçok kadının kullanabileceği bir kıyafettir. Özellikle daha kilolu kadınların tuniklerle bir tayt kombini yapması oldukça şık bir görünüm sağlayabilir.

Bu senenin en trend iki parçalarından olan tayt ve salaş kazakları bahar gelmeden kombinlemelisiniz. Salaş kazakla birlikte boynunuza iri bir atkı dolayabilir ya da uzun bir kolye kullanabilirsiniz. 🙂

Tayt Kazak Kombinleri

tayt kazak kombinleri için 27 farklı önerileri 2
@rbbutikoutlet
deri pantolon kombin şapka kazak 2013
kazak20
kazak81
kazak-kombinleri-20131
minikkus_20120110-235543_1zds
salaş kazak kombin pantolon dar 2013
salaş tayt kazak2013
salas-kazak-modelleri-31
salaş_buluz_5
beyaz pantolon leopar bot kombin 2013
tayt-kombinleri-2013-2
taytlarla
tayt-ve-kazak-kombini
tek-omuzlu-salaş-kazak-modelleri
tumblr_ldktx6jlur1qf7ikto1_r1_500
untitled-119
uzun-kazak-model 2013 tayt
balıkçı-yaka-kazak

5 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et