Tüm Saç Renkleri

Sudocrem Nedir?

Sudokrem ya da orijinal adı ile Sudocrem, başta Forest Tosara firmasının İrlanda’ da bebeklerde pişiklerin önlenmesinde ve giderilmesinde kullanılmak üzere ürettiği bir krem olarak piyasa çıkmıştır. Fakat daha sonradan çeşitli cilt sorunlarına iyi geldiği görülmesi üzerine tüm dünyada yetişkinlerin bile kullandığı çok amaçlı bir cilt kremine dönüşmüştür.

sudocrem

60 gram, 120 gram ve 250 gram gibi farklı boyut ve ambalajlarda üretilen bu krem reçetesiz olarak satılan bir üründür. Etken maddesi çinko oksit olan bu ürünü, birçok internet satış sitesinden, eczanelerden hatta kozmetik satan mağazalardan kolaylıkla temin edilebilmektedir. Açık pazarda satıldığı için, farklı fiyat etiketlerine sahip bu ürünün 60 gramlık olanının fiyatı 20 ile 40 Türk Lirası arasında değişmektedir.

Nerelerde Kullanılır?

Sudocrem, ciltte oluşan kızarıklık, döküntü, kaşıntı ve egzama gibi problemlere karşı kullanılmaktadır. Sürüldüğü bölgede bir bariyer görevi görerek, cildi hem dışarıdan gelen tehlikelere karşı korur hem de cildi onararak, problemlerin giderilmesini sağlar. Her yaştan kişinin ve tüm cilt tiplerinin kullanabileceği bu ürün, vücudun bütün bölgelerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle yüz ve boyun bölgesinde de tercih edilerek, cildinizin nemlenmesini ve parlak gözükmesini de sağlamaktadır. Yine bu bölgelerde yer alan lekeleri de eski haline getirdiği ve yüzü beyazlattığı da bilinmektedir.

Kullanıcı Yorumları

Sudocrem çok amaçlı kullanılan kozmetik bir üründür. Reçetesiz olarak satılması nedeniyle büyük bir kesim insana hitap etmektedir. Özellikle sosyal medyada ünlülerin, bu ürün hakkında yaptıkları paylaşımlar nedeni ile daha da popüler olmuştur. Ürünü test eden ve kullanan kişilerin yorumları incelendiğinde, Sudocrem’ in oldukça nemlendirici bir ürün olduğu ve kullanım sonrasında cildi oldukça yumuşatması öne çıkmaktadır. Bunun yanında, egzama ve yanık tedavisinde oldukça başarılı olduğu ve cildi kısa bir sürede onardığı en çok paylaşılan görüşlerden olmuştur. Sivilcelerin ve lekelerin giderilmesinde oldukça başarılı olduğu ve özellikle cilt tonunun açıldığı aktarılmıştır. Genel olarak bakıldığında bu ürünün oldukça başarılı olduğu, birçok cilt problemine iyi geldiği ve kolay temin edilebilmesi en çok dikkat çeken unsurlardır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et