Tüm Saç Renkleri

Slim Fit Nedir? Farklı Tarzlada 10 Giyim Örnekleri

Slim fit, kelime anlamı olarak dar kalıp demektir. Bu kıyafetler, normal kalıplara göre daha dar olarak üretilir ve giyen kişinin bedenine oturacak şekilde tasarlanır. Giymek için herkese uygun değildir bu nedenle bu kalıpları giyebilmek için ipuçları gerekir.

Takım Elbise

Bu takım elbiseler, büyük bedenli kişilerin tercih etmemesi gereken kalıplardır. Bu kalıpları doğru kullanabilmek için olduğunuz bedenden bir beden daha büyük olarak seçilmelidir.

Pantolon

Bacak ve kalçalara oturan pantolon modelleridir. Bu tip pantolonlar tercih edildiğinde kalça kısmını saklayacak uzun gömlekler veya yelekler tercih edilmelidir.

Mom Jean

Mom jean modelleri, yüksek belli ve dar paçalı olarak üretilen kot pantolonlardır. Slim fit mom jean tercih edecekler kombinlerini mantar topuklu veya spor ayakkabılarla tamamlayabilirler. Mom jean hakkında daha fazla bilgi için incelemenizi tavsiye ederim; Mom Jean nedir?

T-shirt

Üst bedeninde çok fazlalık bulunmayan kişilerin giymesi daha doğrudur. Bu tip T-shirtlerler, T-shirtin içinde bulunan renklerden üretilen pantolonlar ve şortlarla giyilmelidir.

Ceket

Günümüzde en çok kullanılan ceketlerin başında gelmektedir. Slim fit ceketler, tek renk şık gömlek veya bluzlarla hatta mekana bağlı olarak sporlaştırılıp T-shirtlerin üzerine giyilebilmektedirler.

Jean

Uzun yıllardır neredeyse tüm mekanlarda tercih edilebilecek giyim ürünlerinden biri olmuştur. Slim fit jeanler, topuklu ayakkabılar ve taşlı bluzlarla kullanılabileceği gibi, renk renk T-shirt ve yeleklerle de tercih edilebilmektedirler.

Slim Fit Kombinleri

slim fit
@aan4490
slim fit nedir? farklı tarzlada 10 giyim örnekleri 3
@ucuz.bayan.giyim
slim fit nedir? farklı tarzlada 10 giyim örnekleri 4
@krepbutik

4 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et