Tüm Saç Renkleri

Skort Nedir? Önden Etek Arkadan Şort Kombinleri

Önden etek, arkadan şort görünümlü olan alt giyim grubuna skort denmektedir. Skortlar özellikle son senelerde oldukça popüler olmuş giyim ürünleridir. Bunlar, bacak boyuna güvenen ve kalın bacağı olmayan hanımların tercih etmesi daha uygundur.

Nasıl Giyilmelidir

Genelde kolları dantelli, volanlı veya fırfırlı bluzlar veya gömleklerle giyilmelidir. Bunun kısalığından rahatsız olan hanımlar, tercihinizi uzun yelek modelleri ile de deneyebilirler. Genelde, daha çok şık kombinlerde kullanılan parçalar olduğu için seçilecek olan çanta ve ayakkabı da ucuz gözükmemelidir. Bu kombinlere en uygun ayakkabı modelleri stiletto veya kısa bootylerdir. Bu kombinlerin tamamlayıcı parçaları ise küçük kutu şeklinde üzerinde çok detay bulundurmayan çanta modelleridir.

Skort Modelleri

Aslında bir şort türüdür.  Bizim şort etek dediğimiz bol olduğu için etek gibi görünen parçalardan farklı olarak Skort’da yan dikişlerden çıkan kumaş parçasi ön tarafı envelop etek gibi kapatır ve bu da mini etek görüntüsü verir. Yani aslında arkadan şort gibi, önden etek gibi görünür bu parçalar. Son yıllarda özellikle genç kızlar oldukça ilgi gösterir oldu bu tarza bence de hoş

skort-sort

4 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et