Tüm Saç Renkleri

Kumaş Şort Modelleri

   Hanımlar, sıcak yaz günleri yaklaşıyor! Bu nedenle bu yazımda sizlere kumaş şort modellerinden bahsedeceğim. Kumaş şortlar her ne kadar kış aylarında kalın çoraplarla birlikte kullanılsa da, yaz aylarında sade, çorapsız kullanımı daha çok tercih edilmelidir. Kumaş şortlar bir çok renk seçeneği olmasının yanı sıra, farklı desenlerle de oldukça dikkat çekmektedir. Kumaş şortunuzun üzerine giyeceğiniz salaş, bol bir buluzla gayet rahat ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bir de bacaklarınıza güveniyorsanız, bence siz de yaz ayları için muhakkat bir kumaş şort edinmelisiniz.

kumaş-şort-modelleri-1 kumaş-şort-modelleri-2 kumaş-şort-modelleri-3 kumaş-şort-modelleri-4

kumaş-şort-modelleri-5 kumaş-şort-modelleri-6,
kumaş-şort-modelleri-7 kumaş-şort-modelleri-8 kumaş-şort-modelleri-9 kumaş-şort-modelleri-10 kumaş-şort-modelleri-11 kumaş-şort-modelleri-12
kumaş-şort-modelleri-13 kumaş-şort-modelleri-14 kumaş-şort-modelleri-15

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et