Tüm Saç Renkleri

Şebnem Dönmez Boyu ve Saç Rengi

17 Mayıs 1974 doğumlu olan Şebnem Dönmez her zaman sarı altın rengi saçları ve güzel fiziği ile akıllarda kaldı diyebiliriz. 1996’da Murat Başoğlu ile sunduğu Sabah Şekerleri adlı program’da müzik programı yaparken tanıdık.  Sonraları tv kanallarında  farklı show’larda sunucu olarak kendisini görmeye devam ettik.

Uzun Yıllar bu programı devam ettiren Şebnem daha sonra Tv ve Sinema’da da kendini gösterdi. 200’li yıllarda  Aslı ile Kerem (2002) ve Ölümsüz Aşk (2003) ile  tv dizileri ile kariyerine devam etti. 2004’te Neredesin Firuze, 2006’da Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü, 2009’da Vali filmlerinde baş rol oynadı. Ayrıca 2007 yılında BKM’de Oyunun Oyunu isimli tiyatro’da oyunculuk da yaptı ve bu performansı da beğeni topladı.

 

2013 Yılında Kuzey , Güney –  Dizisinde yer alan Şebnem en son olarak Medcezir  ve 2018 yılında Avlu Adlı dizide yer almaktadır.

Şebnem Dönmez  Saç Rengi

Şebnem Dönmez’in doğal saç rengi aslında açık kahverengidir. Ancak kendisi hep sarışın olarak bilindi ve öyle tanınındı. Uzun ve düzgün fiziği ile dikkat çeken Şebnem bir ara çikolata kahvesi saç rengi ile de ne kadar hoş ve güzel olduğunu kanıtlamıştır. Ancak 40’lı yaşlarında da altın sarısı ve platin sarısı saç renklerini kullanmaya devam ettiğini hatırlatalım.şebnem dönmez boyu ve saç rengi 1

şebnem dönmez boyu ve saç rengi 2

şebnem dönmez boyu ve saç rengi 3

şebnem dönmez boyu ve saç rengi 4

şebnem dönmez boyu ve saç rengi 5

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et