Tüm Saç Renkleri

Saç Örgü Stillerinin Diziler İle Yeniden Anlam Bulması

Güncel dizilerdeki saç örgü modelleriyle, saça örgü örmek artık oldukça popüler. Bu güncel dizilere, Game of Thrones, Vikings, The Last Kingdom, Norsemen ve Sparcatus örnek verilebilir. Aynı zamanda saç örmenin saçı koruduğunu ve kırılmasını önlediğini belirtmeden geçmemeliyiz. Saça örgü örmek ise pek çok halk tarafından belli başlı olgunlukları ve yetenekleri temsil etmiştir… Yani örgü saça uygulanan model olmaktan çok daha öte, derin anlamlar da taşımıştır. Bu sebeple özellikle dönem dizi ve filmlerinde saç örgüleri her zaman vurgulanır ve çokça da kullanılır.

Örneklerimizde hem kısa saça hem uzun saça ve hem kadın saçına hem de erkek saçına yönelik örgü modelleri bulunmaktadır. Bu örgü modellerinin resmine bakarak da istediğiniz modeli saçınıza uygulayabilirsiniz. Saçınız için seçtiğiniz örgü modelleriyle adeta bir mitoloji kahramanı gibi hissedilebilirsiniz.

 

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et