Tüm Saç Renkleri

Revlon Colorstay Fondoten 110 ivory

Yüzümde kapatmam gereken bölgeler olduğu ve güzel bir ten rengi istediğim için sıklıkla fondöten kullanırım. Revlon Colorstay Fondoten 110 ivory denediğim bir başka ürün. Makyaj ürünleri inceleme yazılarımda göreceğiniz gibi pek çok farklı türevde pudra denediğimi görebilirsiniz. Bu ürün içlerinde en iyilerinden denilebilir.

Fondöten cilt kusurlarını kapatmak için yüzümüzde kullandığımız kozmetik ürünlerinden biridir. Sivilce, siyah nokta, kızarıklıklar gibi yüzümüzdeki renk eşitsizliklerini kapatarak daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmamızda bize yardımcı olan bir ürün.

Öncelikle kapatıcılık konusunda Revlon Colorstay fondöten oldukça başarılı zaten en bilinen özelliği ve kullanıcıların olumlu yönleri de bu özelliğinden geliyor.

revlon colorstay fondoten 110 ivory
Revlon Colorstay Fondoten 110 ivory

Renk paleti yüksek en açık tenlilerden en tenlilere kadar seçenek var. Fiyatı 54 tl ile 63 tl arasında değişen aralıklarda satılıyor. Fiyatları ve ürün satış yerlerini karşılaştırmak için google alışveriş sayfasına bakabilirsiniz.

Uygulama: Fondöteni isterseniz parmaklarınızla, isterseniz bir fondöten fırçası ile ya da sünger ile yayabilirsiniz.

revlon colorstay fondoten 110 ivory 1
Fondoten ‘110 ivory’

Revlon Colorstay Fondoten 110 ivory Kullanıcı Yorumum

Özellikle yağlı ciltlerde oldukça kalıcı ve parlama yapmayan bir fondöten. Yağlı ciltlerin en büyük sorunlarından biridir yüzde parlama olması. Bu fondöten bunu minimuma indirerek güzel bir sonuç ortaya çıkartıyor. Bu yüzden tüm cilt tipleri için önerebiliriz.

revlon colorstay fondoten
Revlon Colorstay Fondoten

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et