Tüm Saç Renkleri

Pırlanta Tek Taş Yüzük Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

tektasÖzellikle evlilik teklifinde bulunduğunuz da tek taş yüzük seçimi çok önemlidir.  Öncelikle şunu belirtelim ki bazı beyler evlilik teklifini yüzük almadan, farklı bir evlilik teklifi ile geçiştirmek istiyorlar ancak bu çok büyük bir hata. Belki sevdiğini bayan sizi çok sevdiğinden bu içten, samimi evlilik teklifiniz karşısında çok belli etmeyecektir hayal kırıklığına uğradığını ama her bayan evlilik teklifi sırasında tek taş pırlanta hayal eder.

Yapılması gerekeni anlattıktan sonra öncelikle bütçeden bahsedelim..

Bütçe:  Öncelikle en az 1.500 tl’yi tek taş pırlanta alırken gözden çıkaracaksınız.   karat’ların büyüklüklerine göre değişmekle bilirte alınabilir bir tek taş fiyatı bu fiyatlarda.

Tek taş pırlanta’da karat nedir? Önemli midir?  Karat pırlantanın en basit anlatım ile büyüklüğünü ifade eder. Bir evlilik teklifinde en düşük karat minimum 0.25 yada 0.3 ten başlamalıdır.  0.2 karatın altındaki pırlantalar fiyat olarak düşük olsa da küçük olduğu belli olduğundan ucuza kaçtığınız sadece eşiniz tarafından değil herkes tarafından anlaşılır.

Sahte tek taş pırlanta alsam (imitasyon) farkedilir mi?  Böyle bir hataya kesinlikle düşmemenizi tavsiye ederiz zira eşiniz bunu anladığı taktirde ki anlaşılması çok basittir çok büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Peki nereden satın almalıyım?  Tek taş pırlanta yüzükleri en makul fiyatlara İnternette’ki sertifikalı ve güvenilir e-ticaret sitelerinden satın almanızı öneririz zira zira yüzük satan kuyumcularda çok daha fazla fiyatlarla karşılaşmanız mümkün. arasında 1-3 bin tl ‘lik farklılıklar mümkün.Bunun nedeni internette maliyetlerin çok daha düşük olması . Ayrıca internette çok fazla çeşitte bulmak mümkün.

Yüzüğün parmağa olup olmayacağını nasıl anlarım?  bunun için çeşitli ölçü birimleri var ayrıca satın alacağınız internet sitelerinde bu detaylıca anlatılmakta.

Sertifika ve güvenirlilik nasıl anlaşılır?   Satın alacağınız internet sitesini çok iyi araştırın sonuçta 1.000 ile 5.ooo tl arasında alışveriş yapacaksınız.   satın alacağınız sitenin sikayetvar.com daki sikayetlerini mutlaka okuyun ki  satış sonrası memnuniyeti garantileyin. Alacağınız yüzük mutlaka sertifika onaylı olmalı.

Not: Bu arada en ekonomik yüzükleri üreticisi olan web sitelerinde bulabilirsiniz. Çoğu site sadece satıcı, üretici olan web siteleride var onlarda aynı yüzük yaklaşık %40 daha ucuz olabiliyor buna dikkat edin. 🙂

Bol şans ve mutluluklar . 🙂

 

Satın alabileceğiniz e-ticaret siteleri

http://www.tektas.com

http://www.divapirlanta.com

www.altinalalim.com

http://e.altinbas.com

http://www.erospirlanta.com

http://www.goldstore.com.tr/

http://www.siriuspirlanta.com

http://www.myragold.com

http://www.ekolpirlanta.com.tr

http://www.kuyumcu.com.tr

http://www.mardeluz.com.tr/KMDefault.aspx?ctrid=11990

www.zenpirlanta.com

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et