Tüm Saç Renkleri

Pastel – Moon Light Highlighter – Aydınlatıcı Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda popüler olan ıslak görünümlü makyajların en önemli adımı highlighter olsa gerek. Herkesin kullandığı belli başlı ürünler var ama fiyatları oldukça yüksek. Bu yüzden size uygun fiyatlı ve neredeyse diğer ürünlerden bile daha iyi performans alabileceğiniz bu ürünü öneriyorum. Karşısınızda PASTEL – Moon Light Higlighter!

Öncelikle şunu söylemeliyim; eğer bir üründen tam performans almak istiyorsanız o ürünü likit olarak kullanın.

İşte PASTEL – MOON LIGHT HIGHLIGHTER da bunu sağlayabiliyor. Ürünün formülü o kadar güzel ve o kadar kalıcı ki! Sürdüğünüzde gün içinde doğal bir ışıkla dolaşıyorsunuz. Kolay dağılıyor ve yapay durmuyor. Hepimizin de istediği bu değil mi?

pastel - moon light highlighter - aydınlatıcı kullanıcı yorumları 1
Pastel – Moon Light Highlighter

Pastel – Moon Light Highlihter ürününü online alışveriş sitelerinden ve PASTEL’in web sitesinden satın alabilirsiniz. Güncel fiyatı 24,25 TL’dir.

Diğer Kullanıcı Yorumları

Genellikle Türk kadınları bu ürüne düşük puan vermiş. Kullanıcı Puanı ( 2.5 / 5 ) Gelin hep birlikte olumlu ve olumsuz yorumlara hep birlikte bakalım. Ürün hakkında olumlu bir yorum da bulamadığımızı belirtmek isterim.

Olumlu

Fırçası çok kötü, çok kıvrılıyor ve düzgün süremiyorum. rengi çok güzel ama hemen dağıttığım halde kuruyor ve yüzüme koyduğum şekilde kalıyor.

https://www.suslusozluk.com/pastel-moonlight-aydınlatıcı?i=807217

Olumsuz

Gerçekten o kadar bomboş bir ürün ki. elmacık kemiklerime sürmüştüm ilk aldığım zamanlar. eski erkek arkadaşım “suratına sim mi döktün” demişti. asla sürdüğünüz yerde kalmıyor. göz kapaklarıma sürmeyi denedim o şekilde de yağlı gibi gözüktü.

https://www.suslusozluk.com/pastel-moonlight-aydınlatıcı?i=736251

Watsonsda görünce testera atladım allah aşkına süslüler bu bildiğiniz sim? evet aydınlatıyor hatta bayağı aydınlatıyor elime iki dokundurup pıt pıt yaparak yaydım bütün elim sim oldu. velhasıl kelam ben bunu yüzüme sürmem, süremem. almadan çıktım tabii

https://www.suslusozluk.com/pastel-moonlight-aydınlatıcı?i=150677

neden aldım ? sorusunu kendinize milyon kere sordurtan aydınlatıcıdır.

Aldığım hiçbir ürünü çöpe atmam israf gibi gelir parama da acırım. bir şekilde değerlendiririm aldıklarımı. ama bu ı-ıh asla olduramadım ne yapsam. parça parça duruyor, simler yüzümün her yerinde geziyor ve parlamıyor. bir highlighter nasıl parlamaz ya?! resmen çöp bir ürün. kimse parasını harcamasın.

https://www.suslusozluk.com/pastel-moonlight-aydınlatıcı?i=735868

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et