implant
Tüm Saç Renkleri

Kravat nasıl bağlanır

Evet, maalesef kravat bağlaması bir çoğumuzun korkulu rüyası. Kaldı ki bazılarımızın eşleri, sevgilileri ve abileri de kravat nasıl bağlanır bilmiyor. Gelin kravat nasıl bağlanır birlikte resimlerle inceleyelim. İnanın bir iki denemeden sonra pratiklik kazanacak, kravatları çok güzel bir şekilde bağlayacaksınız!

Videolu Anlatımını da ekliyoruz..

implant

 

 

ascot-cravat-tying-diagram fayd003328au2 fayd003330

four-in-hand half_windsor_tie_knot_how_to_tie_a_
idtbab images kravat nasıl bağlanır 1-tile kravat_nasil_baglanir (1) kravat_nasil_baglanir kravat-baglama-teknikleri
kravat-bağlama-şekilleri-7 kravat-nasil-baglanir kravat-nasil-baglanir mode_1892_cravat mz_kravat windsor (1) windsor 2a9wllj 3E9C4B9A1B4EC245A54109A7r

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et