Tüm Saç Renkleri

Kravat nasıl bağlanır

Evet, maalesef kravat bağlaması bir çoğumuzun korkulu rüyası. Kaldı ki bazılarımızın eşleri, sevgilileri ve abileri de kravat nasıl bağlanır bilmiyor. Gelin kravat nasıl bağlanır birlikte resimlerle inceleyelim. İnanın bir iki denemeden sonra pratiklik kazanacak, kravatları çok güzel bir şekilde bağlayacaksınız!

Videolu Anlatımını da ekliyoruz..

 

 

ascot-cravat-tying-diagram fayd003328au2 fayd003330 four-in-hand

half_windsor_tie_knot_how_to_tie_a_ idtbab
images kravat nasıl bağlanır 1-tile kravat_nasil_baglanir (1) kravat_nasil_baglanir kravat-baglama-teknikleri kravat-bağlama-şekilleri-7
kravat-nasil-baglanir kravat-nasil-baglanir mode_1892_cravat mz_kravat windsor (1) windsor 2a9wllj 3e9c4b9a1b4ec245a54109a7r

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et