Tüm Saç Renkleri

Kısa Saç ve Bere

Eğer Kısa saçlarımız varsa biz bayanlar kış aylarında Bereyi daha çok tercih ederiz. Zira uzun saç bizi her zaman bu anlamda daha sıcak hissettirecektir. Ayrıca kısa saçlarınız olunca bere, şapka, kep, bandaj gibi saçınızı örtecek her aksesuarın da sizi daha iyi hissettireceğini söyleyebilirim. Bakımlı kadında pek çok Bere modeli yayınladık bu konumuzda özel olarak sadece kısa saçlı kadınların bere stillerini aldım.  Defilerlerden, moda ikonlarına, bloggerlardan katolog çekimleri ve sosyal medya paylaşımlarına kadar kısa saçlı olup da bere tercih eden ve bunu da kombinlerinde başarılı bir şekilde sunan örnekler. Umarım hoşunuza gider.
bere-74
bere-69 bere-67 bere-66

bere-59 bere-40
bere-36 bere-16 bere-11
bere-32 bere-33

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et