Tüm Saç Renkleri

Kaş Şekilleri ve İfadeler

Çok güzel bir görsel çalışma olduğunu söyleyelim. Yüz tipini aynı varsaydığımızda ( kirpik ve göz modelleri biraz farklı) Kaş tiplerine ( verdiğiniz şekillere göre) bakışınızı yansıtan güzel bir çalışma. Bu resimlerdeki kaş şekillerine bakarak bakışınızın nasıl yansıyacağı dahası nasıl bir ifadeye bürüneceğinizi görebilirsiniz. Fark ettiyseniz kaş şekilleri hemen hemen tamamen bakışınızı ve yüz ifadenizi etkiliyor. Daha donuk, yada daha sert, daha buğulu yada daha ifadesiz, daha sıcak yada daha samimi, daha üzgün yada daha sevimli. Bunların hepsinde kaşlarınızın yapısı sizin verdiğiniz şekillerin de önemli olduğunu bu görselden kolaylıkla görebilirsiniz.kas-sekil-001-b

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et