Tüm Saç Renkleri

Kanal 7 Hangi Kore Dizilerini Yayınlayacak

Son yıllarda dünyada olduğu gibi bizim ülkemizde de bir Kore hayranlığı sevdası var. Coğrafi olarak Türkiye’den çok uzakta olmasına rağmen dizileri, filmleri, sanatçıları, müzikleri, yemekleri, gençler arasında oldukça popüler.Bizde Kore Hayranı olanlar için bir sürpriz bir haber verelim dedik.

Kanal 7 Hangi Kore Dizilerini Yayınlayacak
Yayınladığı Hint dizileri ile reytinglerini perçinleyen Kanal 7 Kore dizilerinede el attı. Ülkemizde yayınlanan kore dizilerinin kore fanları tarafından yoğun ilgi görmesi ve kore dizileri ile ilgili çok fazla istek aldıklarını vurgulayan Kanal 7 ,  Kore’de yayınlanan hit kore dizilerinin yayın hakkını aldığını duyurdu.Kanal 7  kore dizilerini 2018 şubat ayınca türkçe dublajlı olarak sunacağını duyurdu.

kanal 7 hangi kore dizilerini yayınlayacak 1

Kore Dizileri Ne Zaman Yayınlanmaya Başlayacak?
Şubat ayında yayınlanmaya başlanması planlanan Kore dizileri için, özel dublaj stüdyoları oluşturulup, yoğun bir şekilde dublaj çalışmalarına devam ediliyor.

kanal 7 hangi kore dizilerini yayınlayacak 2

Kanal 7 Hangi Kore Dizilerini Yayınlayacak
Şubat 2018’de yayınlanıcak olan Kore dizileri önümüzdeki günlerde Kanal 7 tarafından açıklanacak. Yayınlanması netlik kazanmayan kore dizileri; Jang Ok Jung, Live for Love Temperature of Love, While You Were Sleeping, Can Love Become Money, A Love To Kill / Ölümüne Aşk, Six Flying Dragons, Age of Youth, Witch’s Court, Bride of the Century

En İyi Kore Dizileri
-Empress Ki (İmparatoriçe Ki)
-Faith (İnanç)
-Love Rain (Aşk Yağmuru)
-Secret Garden
-You’re Beutiful A.N.Jell
-The Heirs (Mirasçılar)
-Boys Over Flowers (Yaban Çiçeği)
-Sassy Go Go
-Maa Boy
-City Hunter (Şehir Avcısı)
-Healer (Şifacı)
-Oh My Venus
-Beutiful Man Pretty Man (Erkek Güzeli)
-Personal Taste

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et