implant
Tüm Saç Renkleri

20 En Güzel Kalın Kaş Modelleri

Kadınların kaşlarını aldırması özellikle belli bir yaştan sonra adeta bir zorunluluk gibi algılanmaktadır. Kalın kaşlar toplumumuzda bir güzellik simgesi değil bakımsızlık sembolü gibidir.

Oysa özellikle Avrupa ve Amerika’da moda defilelerinde mankenler zaman zaman kalın kaş modası ile karşımıza çıkmaktadır. Aşağıda yer alan fotoğraflarda farklı yıllarda moda defilelerine katılan mankenlerin fotoğrafları yer almaktadır.

Kalın Kaş Kimlere Yakışır

Aslında kalın kaşlar da düzgün bir biçimi olması için alınmaktadır. Kalın kaşlar genellikle ince yüzü olan kadınlara yakışır fotoğraflarda göreceğiniz gibi esmer tenli kadınlara kalın kaşlar daha çok yakışmaktadır. Ayrıca kıvırcık ve uzun saçlı kadınlarda da kalın kaş çok güzel durmaktadır. Sarışın kadınlarda kalın kaşın güzel durması tamamen kaşın ve ten renginin uyumlu olmasına bağlıdır.

implant

Kalın kaşlar nasıl alınır

Eğer kaşlarınızı daha önce hiç almadıysanız kaşlarınızı profesyonel birine aldırmanızı daha doğru buluyorum. Çünkü karşıları doğru bir şekilde biçimlendirmek çok önemlidir. Yanlış şekilde alınan karşlar uzaya ne kadar biçimsiz duracaktır. Bu da sizi çok rahatsız edebilir

Kalın Kaş Modelleri

Bu konuyu okuduktan ve fotoğraflara baktıktan sonra eminim ki kaşlarınızı almaktan ya da inceltmekten vazgeçeceksiniz. fotoğraf galerisinde 2019’da Instagram’da en çok beğenilen kalın taş modelleri ne de yer verdik.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et