Tüm Saç Renkleri

Halka Küpe Modelleri

Her sezon trend olan halka küpe modelleri, desenlerine ve büyüklüğüne göre ayrışır. Kalka küpelerin kullanımı biz bayanların boyları ile orantılı olmalıdır. Zira çok kısa boylu bayanlara tavsiye etmeyeceğim bu halka küpe modellerini uzun boylu olan hanımlara da özellikle tavsiye ederim. kısa saçlı hanımlarda eğer yuvarlak yüz hatlarına sahipse yine çok yakışan halka küpe modelleri ben yine de uzun saçlı hanımlara tavsiye ederim. uzun saçlı hanımlarda ise bazen at kuyruğu saç modellerinde bazense hafif dalgalı saç modellerinde çok yakıştığını da vurgulamak istiyorum.

 

halka-kupe-modelleri halka-kupe-modelleri1 halka-kupe-modelleri2 halka-kupe-modelleri3

halka-kupe-modelleri4 halka-kupe-modelleri5
halka-kupe-modelleri6 halka-kupe-modelleri7 halka-kupe-modelleri8 halka-kupe-modelleri9 halka-kupe-modelleri10 halka-kupe-modelleri11
halka-kupe-modelleri12 halka-kupe-modelleri13 halka-kupe-modelleri14 halka-kupe-modelleri15

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et