Tüm Saç Renkleri

Güney Kore Estetik Mucizeleri

Güney Kore’de Plastik Cerrahi oldukça fazla tercih edilmekte. Aynı ülkede yayınlanan Let Me In programında gönüllü olarak yarışmaya katılan bayanlar yüz hatları ile tamamen değişime uğramakta. Benzer yarışmalar Türkiye’de de yayınlandı ancak Türkiyede plastik ve estetik cerahi müdahaleler olmadan yapılan değişiklikler vardı. Bu yarışma ise tamamen estetik değişiklik gerçekleştiriyor. Programda gerçekleştirilen değişimleri sizler için derledik.ilgili bir video da konumuzun içinde yer almaktadır.

kore_estetik_27 kore_estetik_26 kore_estetik_25 kore_estetik_24

kore_estetik_23 kore_estetik_22
kore_estetik_21 kore_estetik_20 kore_estetik_19 kore_estetik_18 kore_estetik_17 kore_estetik_16
kore_estetik_14 kore_estetik_15 kore_estetik_13 kore_estetik_12 kore_estetik_11 kore_estetik_10 kore_estetik_9 kore_estetik_8 kore_estetik_7 kore_estetik_6 kore_estetik_5 kore_estetik_4 kore_estetik_3 kore_estetik_2

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et