Tüm Saç Renkleri

Gladyatör Sandalet Modası ♥

Gladyatör sandalet modası geri döndü. En son 2009 yılında gördüğümüz gladyatör sandaletler bayanlar tarafından çok sevilmiş gibi gözüküyor ki tekrar moda gündemine oturdu. Rihanna, Rita Ora, Selena Gomez gibi ünlülerin ayağından çıkarmadığı bu sandaletleri sokak modasında da sıkça göreceğiz 🙂

gladyatörsandaletmodasıgladyatörsandaletmodası (1)gladyatörsandaletmodası (2)gladyatörsandaletmodası (3)

gladyatörsandaletmodası (4)gladyatörsandaletmodası (5)
gladyatörsandaletmodası (6)gladyatörsandaletmodası (7)gladyatörsandaletmodası (8)gladyatörsandaletmodası (9)gladyatörsandaletmodası (10)gladyatörsandaletmodası (11)
gladyatörsandaletmodası (12)gladyatörsandaletmodası (13)sony dscgladyatörsandaletmodası (16)gladyatörsandaletmodası (17)gladyatörsandaletmodası (18)gladyatörsandaletmodası (19)gladyatörsandaletmodası (20)gladyatörsandaletmodası (21)gladyatörsandaletmodası (22)gladyatörsandaletmodası (23)gladyatörsandaletmodası (24)gladyatörsandaletmodası (25)gladyatörsandaletmodası (26)gladyatörsandaletmodası (27)

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et