Tüm Saç Renkleri

Far ile Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Dumanlı göz makyajı denilince sanırım pek çoklarımızın aklına bihter gelir. Aslında smokey eyes diye tabir edilen bu duman efectli göz makyajı her göz rengine ve göz şekline çok yakışır.

En garanti Teknik

Far ile dumanlı göz makyajı yapmak için Öncelikle göz çevremizi pürüzsüz bir hale getirmemiz gerekiyor.Kapatıcı ile kapatılan göz çevresi far fırçası ile koyu gri ya da siyah bir far kullanarak gözün dış kısmına doğru yoğunlaşarak far sürmeliyiz.(Resimlerde daha ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz)Ardından rimel ile kirpiklerimizi belirginleştirelim ve kuruduktan sonra bir kez daha tekrarlayalım.Son olarak alt göz çizgisine koyu renk bir far ile ince uçlu far fırçasıyla belirginleştirelim.Buğulu ve dikkat çeken gözler için dumanlı göz makyajını sizde deneyin.

Daha kolay dumanlı göz makyaj uygulaması

Göz kapağına bir far bazı uygulanır ve ten rengi bir farla eşitlenir. sonra bir bronzer gözün katlanma bölgesine uygulanır. ardından gözün içi ve dışı siyah göz kalemiyle çerçevelenir. gözün dışındaki çerçeve, üzerinden bronzerla geçilerek dağıtılır ve yumuşatılır. bolca rimel uygulanır.

far ile dumanlı göz makyajı nasıl yapılır 1

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et