Tüm Saç Renkleri

En Güzel Gelinlik Modelleri

Bu gelinlik modelleri deyim yerinde ise masal dünyasından çıkma. Yazının sonunda bu gelinlik modellerini satın alabileceğiniz üreticinin internet sitesini verdik. Çok farklı modellerde hepsi birbirinden değerli ve özel olarak seçilip derlenen en güzel gelinlik modelleri alınarak konuyu oluşturduk. Ancak belirtmek gerekir ise bu gelinlik tasarımları  Alfred Angelobridal Markasına ait ve yurt dışı markası.

Link
gelin_masal_22 gelin_masal_21 gelin_masal_20 gelin_masal_19

gelin_masal_18 gelin_masal_17
gelin_masal_16 gelin_masal_15 gelin_masal_14 gelin_masal_13 gelin_masal_12 gelin_masal_11
gelin_masal_10 gelin_masal_9 gelin_masal_8 gelin_masal_7 gelin_masal_6 gelin_masal_5 gelin_masal_4 gelin_masal_3 gelin_masal_1

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et