Tüm Saç Renkleri

En çok Beğeni alan 27 Siyah Abiye Elbise

2020 yılında şu anda satın alabileceğiniz Siyah Abiye elbise modellerinden en güzel ve en çok beğeni alanlarını bu konu altında toparlamaya çalışacağım. Farklı moda markaları ve tasarımcılarının siyah gece elbiseleri genellikle gece kıyafeti olarak özel günler için kullanılır. Düğün, Nişan ve söz gibi özel günlerde siyah rengin fazla tercih edilmediğini belirtelim.

Siyah abiyeler özellikle fazlalıkları göstermeyen, sizi daha ince daha zarif gösteren elbiselerdir. Mezuniyet balosunda, yılbaşı, evlilik yıl dönümü, özel geceler, balolar ve iş yemeklerinde tercih edilebilir.

siyah abiye elbise

Tarık Ediz siyah abiye elbise modeli

en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 1
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 2
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 3
@patirticom

Beymen

Beymen kuşkusuz Dünyanın en iyi markalarını sunan en iyi moda markalarının elbiselerini bünyesinde barındıran bir isim. Şayet bütçeniz yeterli ise 2.000 tl ile 7.000 tl arasındaki bu elbiseleri beymen mağazalarından ya da resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 5
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 6
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 7
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 8

İroni tekstil kendi ürettiği gece elbiselerini satan oldukça şık gece elbiseleri bulabileceğiniz bir başka moda markası. 2020 Siyah abiyelerin fiyatları ise gerçekten çok ucuz. 80 tl ile 200 tl arasında fiyatlarla bu elbiseleri satın alabilirsiniz.

en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 9
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 10
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 11
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 12

Lidyana

Lidyana bünyesinde çok farklı markaları barındıran ve uygun fiyatlara satan bir moda markası. Gayet güzel elbiseler bulmak mümkün özellikle mezuniyet balosu ve partisi için genç kızların incelemesini tavsiye edebilirim. Fiyatlar ise 60 ile 850 tl arasında değişmekte.

en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 13
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 14
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 15
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 16

Oleg Gassini

Amerikan merkezli moda markası Oleg Gassini’de siyah ve şık özellikle ağır abiye elbise modelleri bulmak mümkün fiyatları 160 ile 980 tl arasında değişmektedir. Türkiye’deki mağazalarından randevu alabilirsiniz.

en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 17
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 18
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 19

Roman

Roman mağazalarında daha fazla alternatif görebileceğiniz bu abiye elbiseler özellikle 20-40 yaş arası şehirli ve çalışan bayanlara hitap ediyor. Fiyatları ise 350 tl ile 1.500 tl arasında değilmekte.

en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 20
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 21
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 22

Trendyol

Trendyol’da pek çok çeşit bulmakla birlikte genellikle bu elbiseler abiye tarzından ziyada gece elbiseleri formatında. Fiyatlar ise 60 tl ile 300 tl arasında değişiyor.

en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 23
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 24
en çok beğeni alan 27 siyah abiye elbise 25

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et