Tüm Saç Renkleri

Ceren Moray Boyu ve Saç Rengi

Türk Dizi tarihinin saç renkleri açısından en en verimli ve güzel örneklerini Ceren Moray’da bulmak mümkün. Kavak Yelleri dizisi ile Adını Duyuran Ceren 1985 Diyarbakır Doğumlu. İkizler burcu ve oldukça zayıf, çıtı pıtı minyon bir fiziğe sahip. buğday Tenli olan ceren aynı zamanda burun estetiği olmasına rağmen son derece güzel estetikli bir yüz hattına sahip. Kalın kaşları son derece güzel siyah saçları var.

En Başarılı Saç Renkleri Ceren Moray’da

Aslında Türkiye’de kadınlar saç renklerinde çok fazla değişikliğe gitmez ya sabit bir kaç renk denerler ya da doğal saç renginde bırakırlar. Ceren Moray İse her dönem farklı saç rengi ile karşımıza çıkıyor ve değişimleri oyuncuya ayrı bir renk ve karakter katıyor o nedenle Tv Dizilerinin en başarılı vaz geçilmez karakterlerinden biri.

Doğal Saç Rengi

Doğal Saç rengi  koyu kahverengi olan ceren genellikle karamal sarı saç rengini tercih ediyor ki bu saç rengi ona çok yakışmakta. 1.60 boyunda olan Ceren aynı zamanda daha aykırı renkleri örneğin, şeftali, irlanda kızılı, bakır kızıl, gibi farklı saç renkleri ile de çok güzel ve farklı görünmeyi başarıyor.

 

ceren moray boyu ve saç rengi 1 ceren moray boyu ve saç rengi 2 ceren moray boyu ve saç rengi 3 ceren moray boyu ve saç rengi 4

ceren moray boyu ve saç rengi 5 ceren moray boyu ve saç rengi 6
ceren moray boyu ve saç rengi 7 ceren moray boyu ve saç rengi 8 ceren moray boyu ve saç rengi 9

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et