Tüm Saç Renkleri

Badem Kahve Saç Boyaları

Badem kahvesi aslında altın-dore kahve içeren saç boyalarını kapsıyor.  Bu ad altında farklı iki adet markanın ürünü var. Bioblas 7.99 numaralı boyası ve Loreal’in 6.30 badem kahvesi. İkisi arasında büyük fark var aslında Loreal’inki açık kahve’nin üserine alın sarısı barındırıyor. Bioblas  orta kahvenin parlak bir tonu. Yani dore ve altın tonları yok. Bunun haricinde bu  dore sarı ve altın renkler içeren her boya markasında badem kahvesi rengi elde etmek mümkün.

6.30_badem_kahvesi__sac_boyasi colormore-7.99-badem-kahve-z

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et