Tüm Saç Renkleri

Anime izlemeyi sevenler için iki araba yarışı filmi

Araba filmleri genelde arabaların çok olduğu ortamlarda çekilen filmlerdir. Bunlardan bir kısmı araba yarışlarını konu alır, bir kısmı da bir yere arabayla yapılan yolculukları konu alır. Araba yarışı filmleri daha çok heyecan vericidir, hırs ve tutku daha yoğundur. Benim bugün Türkanime ve anime izleyicileri için seçtiğim iki film, araba yarışı ile alakalı ve bu türde en çok izlenen ve beğenilen filmler. Araba filmlerinde başrol arabalardır aslında, işin içine bir de yarış girdiği zaman aksiyon tavan yapar. Türkanime ve anime izleyicileri bu heyecan ve aksiyonu yaşamak istiyorlarsa bu filmleri izleyebilirler.  

anime izlemeyi sevenler için iki araba yarışı filmi 1

    Initial D

    En iyi araba filmlerinin listesinin en üst sıralarında olan bu film 26 bölümden oluşur. Türkanime ve anime izleyicileri, bu bölümleri heyecanla izlemek için beklerler. Filmin konusunu kısaca anlatacak olursak, babasının tofu dükkanında çalışan Takumi, teslimat için gittiği yollarda çok iyi sürüş yaptığının farkında bile değildir, farkettiği zaman, o çevrenin amatör takımlarından biri olan ve en ünlüler arasında yerini korumuş olan Akagi Red Sun’ın yarışçısıyla kapışır ve bu yarışı kazanır. Bu olaydan sonra Takumi’de yarış bir tutku haline gelir. Türkanime sevenlerin tutkuyla bekledikleri yarış sahneleri başlar. Böylece, Takumi ve arkadaşları sizi heyecan dolu yarışlara götürür. Serinin devamında ise, Takumi’nin rakipleri, arkadaşları ile olan ilişkileri ve aşk ilişkileri de işin içine giriyor, anime izlemeyi sevenler için film, çok daha heyecanlanıyor.   

    Redline

    En iyi araba yarış fimlerinden bir diğeri ise Redline. Türkanime ve anime izleyicilerinin kesinlikle izleyeceklerini tahmin ettiğim ve türünün popülerliği bakımından en üst sıralarda yer verilen bir fim. Konusu ise, her beş yılda bir, Redline adında heyecan verici bir yarış düzenlenir ve evrenin en çok beklenen yarışmalarındandır. Yarışçılar sınırlarını sonuna kadar zorlarlar kazanmak için. Filmin ana karakteri JP, bu yarışa katılmak ister ve son derece yetenekli sürücülere, popüler olan karakterlere karşı bir nevi savaş açar. Ancak bu yılki Redline normalden daha heyecanlı ve tehlikeli geçecektir. Yalnızca aracının hızına güvenen Jp, yaşamının en büyük yarışında, ilk sırada yer almak için elinden geleni yapar ve kazanır. Türkanime izleyicileri için bu araba yarışı filmi, izlerken eğlenecekleri bir fim.

    Genelde araba yarışları konu olduğu zaman, devreye hırs ve tutku giriyor. Bu seçtiğim iki filmde de ana karakterlerin araba yarışlarına tutkuyla bağlılığını görüyoruz. Zaten bu tutku olmasa bu iş yapılamaz herhalde. Bu türde filmler seven, Türkanime ve anime izleyicilerinin, adeta filmin içine girecekleri ve bu yarışları yaşayayacakları iki film. Size iyi seyirler diliyorum.    

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et