Tüm Saç Renkleri

Allık nasıl sürülür?

Allık sürmek çok dikkat gerektirir. Herkesin kemik yapısı farklıdır ve buna uygun olarak allık sürmek gerekir. İlk defa allık kullanacaksanız şeftali yada pembe renk allık ile başlamanızı öneririz. Çünkü bu renkler cildi doğal bir şekilde renklendirir ve yanlışlarınızı kapatır.

8259281-un-pincel-de-rubor-plana-con-rosado-ruborizado-en-el-colocado-en-algunos-ruborizado-de-polvo-suelto-

Allık nasıl sürülür?

Öncelikle yüzünüzü çok iyi tanımalısınız. Ve kaç yaşında olursanız olun allık sürerken fazla abartmamaya özen gösterin. Allığınızı elinize alın, aynaya geçin. Gülümseyin. Gülümsediğinizde yanağınızda yuvarlak bir kısım oluşacak işte burası başlangıç noktamız. Fırçanıza allıktan biraz alıp yanağınıza daire şeklinde kavisler çizerek sürün. Şimdi gülümsemeyi bırakın. Fırçayı yukarı aşağı hareketlerle yanağınıza sürün. Son olarak alın ve çenenize son bir dokunuş yapın. Bu size ışık verecektir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et