Tüm Saç Renkleri

Acı Badem Kremi

aci_badem_kremiAcı Badem Kremi Tıpkı Acı Badem Sütünde olduğu gibi cildin nemlenmesi, kurumasını önlemesi, beslemesi ve yumuşak ipeksi bir tene kavuşmasını sağlayan tamamen doğal ve fiyat olarakta son derece ucuz : 9.50 tl bir kremdir.

Ne işe yarar:  Acı Badem aslında kozmetikte bir fiil kullanılmakta. daha önce belirttiğimiz gibi pahalı kozmetik ürünleri almanıza gerek yoktur. Cildi korur , nemli kalmasını sağlar.

Faydaları nelerdir?  Soğu havalarda Çatlakları önler ve kurumasını önler. Sıcak havalarda da kavurucu sıcakların cilde verdiği zararı kısmen azaltır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et