implant
Tüm Saç Renkleri

2015 Balık Etek Gelinlik Modelleri

Balık etek gelinlikler genellikle ince uzun bir fiziğe sahip bayanlara yakışmakta. Bazen bölgesinin tüm yapısını ortaya çıkardığından kalçaların , bel ve göbek bölgesinin de muntazam olması kısaca zayıf bir bayan olamanız şart. Zarif, asil bir görüntüsü olmasına rağmen dantel işlemeli olanlar hariç diğerleri zamanın ötesinde gelinlik tasarımları gibi görünüyor. Ancak dantel işlemeli zarif gelinlikler muhteşem.balik-gelinlik-1 balik-gelinlik-2 balik-gelinlik-3 balik-gelinlik-4

balik-gelinlik-5 balik-gelinlik-6
balik-gelinlik-7 balik-gelinlik-8 balik-gelinlik-9 balik-gelinlik-10 balik-gelinlik-11 balik-gelinlik-12
balik-gelinlik-13 balik-gelinlik-14 balik-gelinlik-15

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et