Tüm Saç Renkleri

2021 Zara Kaban ve Palto Modelleri

Her yıl düzenli olarak koleksiyonlarına yer verdiğimiz Markanın 2021 Zara Kaban ve Palto modelleri ile karşınızdayız. Maskülen tarzda dünya’da en çok satan moda markalarından Zara’da tasarımların sert ve uzun köşeleri adeta yüzümüze çarpıyor gibi. Kumaş, içerik ve yapı olarak dünya standartlarında üst kaliteli ve dayanıklı ürünler tasarlayan markanın 2021 Kaban ve Palto fiyatlarının Euro’nun çok fazla yükselmesi ile birlikte %100’e varan oranlarda artığını görüyoruz. 800 tl’den başlayan kabanların fiyatları ortalama 1.000 tl civarında.

2021 zara kaban ve palto modelleri
Zara kaban ve palto

2021 Zara Kaban Ve Palto Modelleri

2021 zara kaban ve palto modelleri 1
MASKULEN YÜN KARIŞIMLI KABAN 2021 Fiyatı: 499 tl
2020 zara kaban
2021 zara kaban ve palto modelleri 2
Zara Palto Modeli

Ben açıkçası kadınsı, ince ayrıntıları olan zarif bir tarza ve modele rastlamadım. Şehirli ofis kadınlarının tercih edebileceği palto ve kaban tercihinizde Zara’nın nispeten kaliteli ürünlerini elde edebilirsiniz. Bu modeller Zara mağazalarında satılmakta.  Daha çok ürün ve detaylar için zara.com’a bakabilirsiniz.

2021 zara kaban ve palto modelleri 3
2021 zara kaban ve palto modelleri 4
2021 zara kaban ve palto modelleri 5
2021 zara kaban
2021 Zara kaban sokaktan görünüm, Kaynak:@instagram

Geçen sezon ürünlerinin stoklarda kalmadığını hatırlatayım, ihraç fazlası Zara ürünlerini gerçek fiyatının %80 altında Türkiye’de bulmanız mümkün. Ancak bu ürünlerinde eski sezon ürünler olduğunu da belirtmekte yarar var.

Önemli: Yıllardır derlediğimiz en güzel 100 kaban modeli içeriğimizi ilgili linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

suni yünlü kaban zara
SUNİ YÜNLÜ KABAN
2020 Sezonunda Yünlü Zara Kabanların fiyatları 800 tl civarlarında.
balıkçı yaka zara kaban
BALIKÇI YAKA KABAN
maskülen zara kaban 2019
MASKÜLEN KABAN
Bu tarz kabanların fiyatları ise 2021 yılında 1.200 tl civarlarında.
2021 zara kaban ve palto modelleri 6
Kaynak:@instagram

Özellikle aşağıdaki yün kaban’nı çok güzel bulduğumu da belirtmek istiyorum. Sizin de örgü biçimli bu şekilde Triko Kaban tercihiniz varsa bence Zara önemli bir tercih nedeni olabilir.

2 hafta Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et