implant
Tüm Saç Renkleri

Tommy Hilfiger 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Tommy Hilfiger bir marka olmasına rağmen ürünlerini çoğunlukla başka tekstil markaları üretir. Örneğin  gömlekler:oxford company:  denim-Kot pepe jeans  , iç çamaşırlar : jockey. Fiyatları pahalıdır. Amerikada özellikle çok fazla tanınan ve giyilen bir markadır. Sizlere 2015 İlkbahar yaz koleksiyonunu sunuyoruz. Türkiye de bulunan mağazalarından satın alabilirsiniz. Resmi sitesinde pek içerik bulunmamakta. : tommy.comtommy-hilfiger2015-1 tommy-hilfiger2015-2 tommy-hilfiger2015-3 tommy-hilfiger2015-4

tommy-hilfiger2015-5 tommy-hilfiger2015-6

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et