Tüm Saç Renkleri

Siyah Elbiseler ve Kombinleri

Siyah bir elbiseniz var ve üzerine ne yiyeceğinizi bilmiyor musunuz işte size birkaç harika öneri. 

Siyah abiye elbiseler genellikle mezuniyet balosu ve partilerinde düğün nişan gibi özel günlerde doğum günü partilerinde ve diğer yaz partilerine kullanılır.

Siyah elbisenin en önemli özelliği kilolarınızı saklaması ve yüzünüzün güzelliği ortaya çıkarmasıdır.

Siyah bir elbise giyecekseniz makyajınız oldukça iddialı olmalıdır. Aynı şekilde ayakkabılar son derece parlak dikkat çekici olmak zorundadır. Saçlarınızda mümkünse kuaförde yapılmalı, iddialı bir topuz, saç örgüsü renkli parlak bir taç ile birlikte ışıltılı bir şekilde yansıtılmalıdır.

siyah elbiseler ve kombinleri 1

Siyah Elbise ile birlikte kullanılan renkler

Siyah elbise ile birlikte kullanılan en çarpıcı renkler, altın rengi ,gümüş kırmızı gibi iddialı renkler olacaktır. Bu kadar uyumlu ve aynı zamanda bu kadar asil başka bir renk yok renkler arasında!

Birkaç sene önce kombin siteleri oldukça popülerdi, biz kadınlar bu sitelerde farklı elbiseler için giyebileceğiniz aksesuarlar, ayakkabılar, takılar ve diğer kıyafetleri seçerdik.

siyah elbiseler ve kombinleri 2

Kombin yaratma siteleri, artık o kadar popüler olmasa da hala kullananlar var, kombin yaratmak sürekli kıyafetleri aeaştırmak, moda ile ilgilenmek ve yaratılan tarzlara hakim olmaktan geçiyor.

siyah elbiseler ve kombinleri 3

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et