Tüm Saç Renkleri

Rüyada Saç Dökülmesi ve Saç Kestirmek

Rüyada saç dökülmesini görmek ilk olarak, iş hayatında bir değişikliği simgeler.Rüya sırasında kişinin saçla ilgili bir şey görmesi; genel anlamda olumlu olarak yorumlanır. Hatta genellikle maddi varlık olarak nitelendirilir. İşyerinizdeki konumuz, maaşınız ya da üzerinde çalıştığınız proje değişim gösterebilir. Bununla beraber, mevcut işinizden ayrılıp yeni bir yerde de çalışmaya başlayabilirsiniz.

rüyada saç dökülmesi
kaynak fotoğraf: instagram

Rüyada Saç Dökülmesi Yorumları

Rüyada saç dökülmesi üzerine yaygın olarak getirilen bir diğer yorum da; kişinin yakın çevresi tarafından hayal kırıklığına uğratılacağı yönündedir. Aile, akraba ya da arkadaş çevrenizden herhangi birinin önerisi ya da desteği ile girmiş olduğunuz bir iş olumsuz sonuçlanabilir. Veyahut iş ve ekonomik açıdan zor günler geçirdiğiniz bir süreçte çevrenizden gereken desteği göremeyebilirsiniz.

rüyada saç kestirmek
Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada Saç Kestirmek

Rüya sırasında kişinin saçlarını kestirdiğini görmesi; hayatında ilerlemesine engel olan olumsuzlukları ortadan kaldırıp, kendisine zarar veren kişileri yaşamından çıkararak kendisine bam başka bir yön çizeceği manasına gelir. İş hayatında yapacağı doğru hamlelerle, kısa süre içerisinde maddi varlığını arttıran ve bu varlığını çevresiyle de paylaşan biri olacağı anlamına gelir. Temel olarak bolluk ve bereketi simgeleyen bu rüyanın; kişinin yakın zamanda, içtenlikle sadaka vermesi ve bu doğrultuda kendisine fayda sağlayan sevaplar kazanması manası da taşır.

Farklı rüya yorumlarını rüya tabirleri kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et