Tüm Saç Renkleri

Seçim Sizin: 17 Panço Kombin önerileri

Panço, sonbahar ve kış aylarında en çok tercih edilen parçalardan biridir. Hem günlük kullanımda hem de iş hayatında rahatlıkla giyilebilir. En güzel yanlarından biri de hemen hemen herkese yakışır.

Kilo problemi olan kadınların fazla kilolarını kamufle etmek için kullanılabilir. Yine zayıf kadınların daha tok bir görünüme sahip olması için giyilebilir. Ancak kısa boylu kadınları daha kısa gösterirken aynı zamanda daha da kilolu görünmelerine neden olur.

Panço Kombinleri ve Türleri

Bunlar kombinlenirken spor bir görüntü için, kareli gömleklerin üzerine giyilebilir. İçe giyilen gömlek veya kazak tek renk olduğunda pançoları renkli ve desenli kullanabiliriz. Ancak içe giydiğimiz gömlek veya kazak desenli ise karmaşa olmaması, gözü yormaması için pançolar tek renk tercih edilmelidir.

panco_kombinleri_18

Klasik pantolonlar yerine Jean kot pantolonlarla birlikte kombinlenmelidir. İspanyol paçalar değil dar paça ve düz paça pantolonlarla giyilmelidir.

panco_kombinleri_17

Örnek bir kombin vermek gerekirse; siyah basic kazak, kırmızı kareli-desenli pançonun altına mavi Jean ve beyaz spor ayakkabı. Eğer yağmurlu bir havaysa ayakkabı siyah spor ve botlar veya çizmeler tercih edilebilir. Çantada tercihinde çapraz çantalarda bu tarz tercinizde daha kullanışlı olacaktır.

panco_kombinleri_16
panco_kombinleri_15
panco_kombinleri_14
panco_kombinleri_13
panco_kombinleri_12
panco_kombinleri_11
panco_kombinleri_10
panco_kombinleri_9
panco_kombinleri_8
panco_kombinleri_2

Kış aylarında kombinleyebileceğiniz bu modellerinin en şık ve farklı olanlarını sizler için derledik. Bazı modeller hırka bazıları kaban şeklinde tasarlanmış. Farklı renklerdeki türlerini bahar aylarında da kış aylarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Otantik ve salaş tarzı seven bayanlar için farklı tarzlarda bunların kombinlerine de yer vermeye çalıştık.

panco_kombinleri_7
panco_kombinleri_6
panco_kombinleri_5
panco_kombinleri_4
panco_kombinleri_3
panco_kombinleri_1

5 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et