Tüm Saç Renkleri

Lita Topuk Ayakkabı Giymek İçin 7 Neden

Kadınların en büyük tutkularından biri olan topuklu ayakkabılarda kalın topuklar son dönemlere damgasını vuruyor. İnce topuklara meydan okuyan kalın lita topuklar özellikle platform ayakkabılarda yerini alıyor. Kendinden emin duruşu ile dikkat çeken bu ayakkabı modelleri yazlık, kışlık, mevsimlik gibi her sezona özel seçeneklerden oluşuyor.

Özel Günlere Lita Topuklar

Lita topuklu ayakkabılar genelde özel günler için hazırlanan tasarımlarda yer alıyor. Abiyelerin ve gece elbiselerinin altına kullanılan bu topuklar eşsiz bir görüntü sunuyor. Platform ayakkabılarda ve bantlı ayakkabılarda bu topuklar ile kombin yapmak oldukça kolay oluyor.

Lita Topuklu Bot Modelleri

Lita topuklar bot modellerini kışkırtıcı bir hale getirirken kaygan zeminlerde de ince topuklara göre daha dayanıklı olabiliyor. Son yıllarda üretilen şeffaf topuklu botlar ise herkesin gözdesi oluyor.

lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri

Bu ayakkabı modellerini kombinlemek diğer ayakkabı modellerini kombinlemek kadar kolay değildir. Hem topuklu hem de kimilerine göre oldukça kaba görünen bu ayakkabıları hem hafif hem de güzel göstermek için uygun bazı kıyafetler ve tarzlar vardır. Aşağıdaki kombinler bu ayakkabı modellerini nasıl ve hangi kıyafetler ile kombinleyeceğiniz hakkında size bilgi verebilir.

lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri1
lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri3
lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri2

Bu ayakkabı modelleri yüksek ve kalın topukları ile özellikle avrupa ülkelerinde oldukça sevildi. Hem yazın hem de kışın kullanılabilen bu ayakkabılar Türkiye’de de yeni yeni yaygınlaşmaya başladı. Pantolonlarla pek güzel durmayan bu ayakkabılar mini etekler ve taytlar ile çok şirin duruyor!

lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri4
lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri5
lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri6
lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri7
lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri8
lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri9
lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri10
lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri11
lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri12
lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri13
lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri14
lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri15
lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri16

Sandaletlere Lita Dokunuşu

Sandaletlerde bu topuklar daha gösterişli görünmeyi sağlarken yaz aylarında ise kombinlerin tamamlayıcısı oluyor. Süet sandaletlerde topuklar öne çıkarken bacak boyunu uzun göstermesinden dolayı da pek çok kadın tarafından tercih edilebiliyor.

lita-ayakkabi-modelleri-ve-kombinleri0

5 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et