implant
Tüm Saç Renkleri

Lise Kızlar İçin Sırt Çantaları

Eveet
2016-2017  öğrenim dönemi 22 eylülde okulların açılması ile başlıyor..Özellikle ilk öğretim, orta öğretim ve lise öğrencileri ve özellikle de kız öğrencileri sırt çantalarına çok meraklıdır. Ayrı bir tarz ve size ayrı bir şıklık katılabilir ben de 8 ile 18 yaşıma kadar sıklıkla bu tarz sırt çantalarını satın aldım ve kullandım. Bu konuda sizlere en güzel en dikkat çekici ve şık sırt çantası modellerini derlemek istedim.sirt_cantasi-92 sirt_cantasi-88 sirt_cantasi-87 sirt_cantasi-82

sirt_cantasi-80 sirt_cantasi-77
sirt_cantasi-61 sirt_cantasi-64 sirt_cantasi-63 sirt_cantasi-37 sirt_cantasi-48 sirt_cantasi-39
sirt_cantasi-24 sirt_cantasi-21 sirt_cantasi-16 sirt_cantasi-12 sirt_cantasi-5

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et