Tüm Saç Renkleri

Kordon Modeline Saat Modelleri

kordon modeline saat modelleri 1Saat Modelleri

 

Saat modelleri artık bir sektör haline geldiği için belli kategorilere bölünemez olmuştur. Kordon ve ana gövdesinin her çivisi dahi saati başka bir modele dönüştürmektedir. Kullanılan kordonun rengi ve özelliği, ana cam gövdenin şekli, cam gövdenin rengi, akrep ve yelkovanın desenleri, ana ekrandaki diğer görünümler, kullanılan metal destekleyicinin rengi ve modeli gibi birçok faktör ve unsurlar saat modelleri kategorisini değiştirmektedir.

Kordon Modeline Saat Modelleri

 

Kordon, saatin taşıyıcısı konumundadır. Saatin ana ekranından sonra göze hitabetinin iyi olması gereken bir unsurdur. Kişiler, saat satın alırken kordonunun güzelliğine de dikkat ederler. Bu nedenle kordonların kaliteli ve orijinal olması gerekmektedir. Birçok saat modelleri kordon çeşitleri vardır. Deri veya çelik olabilir. Metal olan kordonlar, kararma yapabilme özelliği olduğu için sık tercih edilmez. Kordonun rengi önemlidir. Ana gövdeyle uyumlu olması gerekir.

Ana Gövde Seçimi

 

Saatte ilk bakılan yer ana gövdedir. Ana gövdenin rengi ve şekli kişinin ilgisini çekmelidir. Kaliteli saatler için https://www.konyalisaat.com.tr/ adresini ziyaret etmelisiniz.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et