Tüm Saç Renkleri

Kol Saati Modelleri

    Hanımlar! Size bu sıralar çok moda olan kol saati modellerinden bahsedeceğim. Silikon kemerli ve rengarenk kol saatleri bu yıl oldukça fazla tercih edilmekte. Ayrıca camının iç kısmı farklı renklerde ve farklı desenlerde olan saatler de çok kullanışlı olmaktadır.  Bu saatlerin dışında, bu aralar oldukça fazla tercih edilen bir diğer kol saati modelleri ise dolama kol saatleridir. Farklı kemer renkleri ve kemerlerinin üstünde farklı desenler ya da taş süslemeler olan modelleri de bulunan dolama kol saatleri sayesinde, saatinizin yanına farklı bileklikler takmanıza da gerek kalmaz.

kol-saati-modelleri-1 kol-saati-modelleri-2 kol-saati-modelleri-3 kol-saati-modelleri-4

kol-saati-modelleri-5 kol-saati-modelleri-6
kol-saati-modelleri-7 kol-saati-modelleri-8 kol-saati-modelleri-9 kol-saati-modelleri-10 kol-saati-modelleri-11 kol-saati-modelleri-12
kol-saati-modelleri-13 kol-saati-modelleri-14 kol-saati-modelleri-15

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et