Tüm Saç Renkleri

Kloş Etek Kombin ve Kesimleri: En Asil Tarz

Kloş etek, diğer değişle Pileli etek özellikle yaz aylarında kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir etek modelidir. Mini etek boyutunda olduğu için ( genellikle diz üstü kesiminde) bacakların çok daha net ve biçimli görünmesini sağlar. Bu eteğe dönen etek adı da verilir. 80’li yıllarda o kadar moda olmuştur ki tüm genç kızlar lambada dansı ile birlikte bunlardan giyer ve sürekli etraflarında döner dururlardı.

klos etek pileli etek
kloş etek

Kloş – Pileli Etek Nedir?

Bu etekler kadınlar tarafından en çok sevilen ve tercih edilen etek modellerindendir çünkü düzgün, uzun ve zayıf bir bacağı en güzel gösteren etek modeli budur. Verev Kesilen ( kumaşın dokuma yönüne açılı kesim ile elde edilir )ve kalıbının çıkarılması ve dikilmesi en kolay olan etek modeli olduğu için evde kendiniz bile rahatlıkla dikebilirsiniz.

Kloş Etek Trendi ve Modası

Özellikle 80’lerin başı ve 2019-2020 sezonunda son derece trend olan ve moda markalarının 2021 yılında ilkbahar – yaz koleksiyonlarında da sık sık karşılaşacağımız bir model olacak gibi duruyor.

kloş etek kombin ve kesimleri: en asil tarz 1
@betusun_gardrobu
kloş etek kombin ve kesimleri: en asil tarz 2
kloş etek kombin ve kesimleri: en asil tarz 3
kloş etek kombin ve kesimleri: en asil tarz 4
kloş etek kombin ve kesimleri: en asil tarz 5

Kloş Etek Kombinleri

Yine günümüz trendlerinden olan bu etekler kullanım rahatlığı ile beraber aynı zamanda şık bir görünüm sunuyor. Sade renklerin hakim olduğu türlerini rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Kış aylarında boğazlı kazak, yaz aylarında ise büstiyer ile giyebilirsiniz. Özellikle ilkbahar yaz aylarında tül kloş eteklerini bir çok yerde göreceğiz. Bu etekler özellikle boyu uzun olan hanımlar için birebir. Minyon tipli hanımların ise daha çok dar ve kısa kesimlerini tercih etmesini öneririm.

4d586d7dbd0d8c7d47824fd046b2c432
9cc68512c4880c8e42736a936b2d59d6
454116b5e5a14f9bc11bbaf1d921ff02
b94a04ae60fdd6d9b5856c6b5f4beae0
bordo deri kloş etek
d2b65cf57f06d88df96b0cb60f2b55c7
moda-sokak-stili-klos-etek (1)
moda-sokak-stili-klos-etek (2)
moda-sokak-stili-klos-etek
moda-sokak-stili-klos-etek-mkl

4 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] Bu ismin Türkçe karşılığı patenci eteğidir. Dolayısı ile bu tarz bir etek arayışında iseniz ya da dikmek, diktirmek için modellerine bakıyorsanız aynı zamanda internet araştırmanızı patenci eteği ya da skater etek olarak da yapabilirsiniz. Ülkemizde bu eteklere verilen bir diğer isim de kloş etektir. […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et