Tüm Saç Renkleri

Sıra Dışı 25 Kışlık Şort Kombinleri

Günümüzde şortlar sadece yazın değil, kış aylarında da giyilmeye başlayan giyim ürünlerinden biri olmuştur. Kışlık şort kombini yapılmak isteniyorsa şunlara dikkat etmeniz gereklidir. Kış şort kombinlerinde şortun altına mutlaka tek gösteren bir külotlu çorap veya tayt giyilmelidir.

Kış şort kombinlerinde seçilecek şort eğer ekose ve kazayağı gibi desenlere sahip ise daha düz ve detaysız bluzlar ve gömlekler tercih edilmelidir. Eğer seçilen ürün tek renkten oluşuyorsa, üst giyim grubu dantel ve fırfır gibi hareketli detaylara sahip olmalıdır. Kış aylarında giyilen kort kombinlerinde mutlaka uzun çizmeler botlar veya postallar dahil edilmelidir. Bu tip kombinlerin tamamlayıcısı ise minimal boyutlardaki çantalardır.

Kışlık Şort Kombinleri

Soğuk kış günlerinde şort giyilir mi demeyin. Benim en sevdiğim kombinlerden biridir kışlık şort kombinleri. Kapalı mekanda olacaksanız hatta ince siyah çoraplarla bile giyebilirsiniz. Dışarıda olacaksanız daha kalın opak çoraplar kullanabilirsiniz. Farklı olmayı seven hanımlar aynı zamanda desenli çorap ve taytlarla da kullanabilir.

1454_430867706986939_1353971500_n
2012-spring-autumn-winter-new-arrival-women-s-fashion-shorts-lady-s-short-pants-autumn-grey
bar refaeli strolling in paris.
dsc_0034
feb-5-2011-196a-resized
kate moss prepares for her birthday in paris
kislik-sort-2013
shorts-and-tights
shortswinter
style_tip_shorts_in_winter_are_a_must (1)
style_tip_shorts_in_winter_are_a_must (2)
style_tip_shorts_in_winter_are_a_must
şo
tumblr_m6ib3s5rqr1qll9ng
we-wear-short-shortsin-winter-l-3ijuiu
we-wear-short-shortsin-winter-l-316cgq
we-wear-short-shortsin-winter-l-lsfzz1
winter
6a00d8341c5e0053ef0147e14b7cea970b-800wi
77db24f5

2 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et