Tüm Saç Renkleri

Hamile Giyim için 50 farklı Kombin Önerisi

Bu konuda hamile giyim önerileri için 50 adet farklı tarzlarda kombin hazırladım. Bu tarz kombinler bazen hayat kurtarıcı olabiliyor zira hamilelik ile birlikte beden ölçülerinizden, duygusal durumunuza kadar her şey değişebiliyor.

hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 1

Hamileliğimin 14. haftasında hamile kıyafetleri giymeye başladığımı belirtmeliyim. Ancak her kadının farklı bünye yapısı olduğu için bu durum değişiklik göstermektedir. 

hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 2

Burada yer alan elbiselerden, gece kıyafetlerine, günlük evde giyilecek olan kombinlerden sokak kıyafetlerine kadar her tülü tarzı Türkiye’de satılan moda markalarının mağazalarından ya da pazardan satın alıp kullanabileceğinizi belirtmek isterim.

hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 3

Hamile kıyafetleri ne zaman giyilmeye başlanmalı?

Bu sorunun cevabı için ortalama 12. hafta ile ( ki bu üç aylık bir bebektir ) 20. hafta arasında ( bu da 5 aylık bir bebektir ) olduğunu belirtelim.

hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 4

Kaçıncı ayda Hamile Kıyafet almalısınız. ?

Bazı kadınların sadece karnı şişerken bazı bayanların ise hem karnı şişmekte hem de vücudun tamamında kilo alımları olmakta. Yani kollar şişmekte, kalça genişlemekte, bacaklar şişmekte hatta ayaklar bile şişmektedir. Bu nedenle Hamileliliğinizin 3 ayını doldurmadan Hamile kiyafetlerinizi önceden almamanızı öneriyorum. Bunun en büyük nedeni alacağınız özel hamile kıyafetinin 2 ay sonra size uygun olmayacağını ve hamilelikten sonra da kullanmayacağınızı hatırlamakta fayda var.

hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 5

Hamile Giyim’de Sıkça Kullanılan Kıyafetler

Hamile elbiseleri özellikle ev içi giyimde en sıklıkla kullanılan kıyafetlerin başında gelir. Salaş Bluzlar, hamileler için özel olarak üretilen esnek t-shirtler yine en çok tercih edilenler arasındadır.

hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 6

Günlük elbiseler yaz aylarında rahat etmeniz için en çok kullanabileceğiniz kıyafetlerdendir.

hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 7
hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 8
hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 9
hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 10

Derlediğimiz fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi genellikle hamileler için özel olarak tasarlanan elbiseler, günlük bol saşal maxi şeklinde olup bazen de dar  ancak esneyen ve hava alan pamuklu elbiseler tercih edilmektedir. Yine bahçivan askılı pantolonlar, pamuklu esneyen t-shirler, boyfreind salak maxi gömlekler de sıklıkla tercih edilen elbiselerdir.

hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 11
hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 12

Şifon uzun elbiseler

Özellikle yaz aylarında hamile kadınlar için en ideal giyim şifon kumaş ( gerçek polyester değil )elbiseler tercih etmektedir.

hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 13
hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 14

Hamile Giyim ve Abiye Elbiseler

Özellikle düğün gibi özel günlerde abiye elbise giymek zorunda kalabilirsiniz. Bunun için özel dikim elbiseler moda evlerinde beden ölçünüze göre kumaş seçerek tasarlayabilirsiniz.

hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 15
hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 16
hamile giyim için 50 farklı kombin önerisi 17


2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et