implant
Tüm Saç Renkleri

Trend Saç Tokası: Hair Cuff Modası

Kulaklara takılan Ear-cuff  aksesuarlarını bilirsiniz. Hair Cuff yani kulak manşeti de saçlarınızda toka olarak kullanabileceğiniz bir başka aksesuar. Normal saç tokalarından farklı kelepçe gibi birbirine geçmesi, yuvarlak olması ve genellikle at kuyruğu şeklinde saç modelleri için uygulanmaktadır.

Hair cuff modelleri saçlarda özellikle at kuyruğu yapıldığı zaman kullanılan metal tokalar şeklinde karşımıza çıkıyor. Altın ve gümüş renginin yanı sıra desenli ve renkli modelleri de mevcut. Hair cuff modellerini saçlarınızda bu sezon aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Yuvarlak ve yarım ay şeklinde olanları bir hayli dikkat çekiyor. Galerimizden bu modelleri incelemenizi öneriyorum.

sac_1
sac_2
sac_3
sac_4
sac_5
sac_6
sac_7
sac_8
sac_kapak
implant

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et