Tüm Saç Renkleri

Golden Rose Göz Farı : Metals Haki Krem

Golden Rose Göz Farı şu anda kullanıp memnun kaldığım krem göz farlarından birisi. Krem farların pratikliği ve kullanım kolaylığı sunması onları vazgeçilmez kılıyor kesinlikle. Golden Rose’nin Metals serisinde haki rengi de aynen söylenen özellikleri kapsıyor. Metalik yansımalı yeşilin tonlarından bir krem far.

Ürünün ambalajı likit ruj formunda aynı şekilde sürülen bir aplikatörü var. Dokusu köpük gibi yumuşacık. Dağıtması gerçekten kolay. Sanki dağıtırken biraz rengi uçtu gibi hissettim ama üzerine biraz daha sürüp rengi tam ortaya çıkardım. Haki rengi çok güzel yeşilimsi bronz bir renk. Gözde duruşu mükemmel.

Fiyatı 15 tl ve uzun süredir bu fiyatlara satılmaya devam etmekte. Satın almak ve markanın benzer renklerdeki diğer ürünlerini görmek için google alışveriş sayfasını inceleyebilirsiniz.

golden rose metals 'haki' krem göz farı
Golden Rose Metals ‘Haki’ Krem Göz Farı

Uygulama: Farı göz kapağınızı 1-2 pıt sürüp parmağınızla dağıtın fırça ürünü çok ziyan ettiğinden önermiyorum.

golden rose göz farı : metals haki krem 1
Golden Rose Metals ‘Haki’ Krem Göz Farı

Golden Rose Göz Farı Kullanıcı Yorumum

Yeşil bir farım olsun ama süremeyeceğim şekilde yeşil yeşil parlamasın istiyorsanız bu tam aradığınız gibi o bakımdan. Yeşil diye bağırmıyor ama içinde belli belirsiz yansımalı yeşil bulunuyor. Kesinlikle ışıltılı ve güzel bir duruşu var gözde. 5 saat boyunca duruyor ve ne çizgilenme ne de renginde bir azalma gözlemledim.

golden rose metals 'haki' krem göz farı
Golden Rose Metals ‘Haki’ Krem Göz Farı
golden rose göz farı : metals haki krem 2

Makyaj ürünleri kategorisinde kullandığım ve inceleme yazısı yazdığım diğer ürünleri de görebilirsiniz.

12 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et